Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

info@thaisun.cz

+420 722 600 509

po - pá: 10:00 - 20:00

Po - Ne

10.00 - 21.00

Liposukce

Bezbolestná neinvazivní LIPOSUKCE - Okamžitý efekt zeštíhlení!

Liposukce

Nabízíme profesionální liposukci, která je neinvazivní a bezbolestná. Liposukce je prováděna zkušeným a odborně proškoleným personálem za pomocí přístroje 6 IN 1 RF Machine jenž získal nejvyšší možné ocenění za neinvazivní technologii a skvělé výsledky.

Bezbolestná neinvazivní LIPOSUKCE - Okamžitý efekt zeštíhlení!

Tento způsob odstranění tukových buněk technicky liposukcí není, jelikož nedochází k „odsátí“ v pravém slova smyslu. Při bezbolestné liposukci je problematická část těla ošetřena hlavicí přístroje, který pomocí radiofrekvence a ultrazvuku naruší tukové buňky, a jejich obsah se poté vyloučí z těla přirozenými metabolickými procesy.

RF technologie pomáhá stimulovat kolagen v organismu a přispívá k jeho regeneraci tak, že se může dosáhnout lepších účinků při napnutí pokožky, odstranění vrásek, redukce tuku a zvýraznění kontur těla. Efekt této metody je dlouhodobý a výsledky jsou klinicky ověřené. Po jednom ošetření dochází k úbytku na obvodu těla nebo končetin 2-4 cm, po 3 až 4 ošetřeních je úbytek na obvodu až 6 cm. Doporučená délka procedury pro menší oblasti (např. ruce) je 20 min a větší oblasti (např. břicho) je 30 min. Intervaly mezi jednotlivými návštěvami by měly být minimálně 7 dní, maximálně však 14 dní. Doporučujeme absolvovat ošetření každý týden po dobu 6-ti až 10-ti týdnů.

Cena 15min.: 499,- Kč

Cena 20min.: 699,- Kč

Cena 30min.: 899,- Kč

Cena 45min.: 1299,- Kč

Cena 60min.: 1 699,- Kč

Bezbolestná neinvazivní LIPOSUKCE - Okamžitý efekt zeštíhlení!

Průběh ošetření

Jako první krok bude měření a focení místa které se bude ošetřovat, pokračujeme masáží se zeštíhlujícím olejíčkem a následně použijeme 3 radiofrekvenční hlavice v délce po 5 až 10 minutách, záleží na velikosti ošetřovaného místa.

První hlavice je Six pole RF pomocí které dochází k rozpuštění tuku, zpevnění a zvýšení pružnosti pokožky pomoci probíhající lymfodrenáže.

Druhá hlavice je 40K Cavitation zefektivní spotřebu kalorií a odvodnění. Vibrace zvukových vln při použití kavitace způsobuje také prudký rozpad a zmenšeni tukových buněk.

Třetí hlavice Vacuum + RF zajistí tvarování těla nebo obličeje, podpoří metabolismus tkání a bojuje proti celulitidě.

Jako poslední krok použijeme Laserová lipolýza která vyvolává v těle podobný proces, který nastává při sportovní aktivitě jako je běh a cvičení. Tímto také dochází ke spalování tukových zásob. Ošetřované partie Laserem: paže, záda, břicho, pas a boky, stehna, kolena, trvá kolem 10 min.

 

Bezbolestná liposukce je naprosto bezpečná a určena ženám i mužům všech věkových kategorií (18-75 let). Před ošetřením doporučujeme projít seznam kontraindikací a upozornit personál na různé zdravotní indispozice.

Kdo by neměl přístroj využívat:

 • Těhotné ženy nebo ženy během menstruace.
 • Epileptici
 • Pacienti se zhoubnými nádory.
 • Pacienti s neúplně zahojenou ranou po operaci.
 • Pacienti s akutním zánětem.
 • Pacienti se srdečními chorobami nebo srdečním kardiostimulátorem.
 • Pacienti s onemocněním ledvin (ledvinové kameny).
 • Pacienti s implantovaným kovovým předmětem.
 • Pacienti trpící inkontinencí nebo před operací břicha.
 • Lidé jejichž tělo přebírá hodně vnitřního tepla.
 • Lidé s genetickou přecitlivělostí.

 

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 21:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů