

+420  722 600 509



po - pá: 10 - 20 hod.

Vodičkova 38, 3. Patro | Praha 1, 110 00

Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

O NÁS

Salon Thai Sun nabízí služby v oblasti thajských masáží a relaxačních procedur.

Historie a poloha

Salon Thai Sun vznikl v roce 2006 a patří mezi Salony, zaměřené na poskytování špičkových služeb v oblasti thajských masáží s nejdelší historií v rámci Prahy. Původně měl Salon provozovnu  v ulici Karlova a po 2 letech se přesunul do ulice Celetná v historickém centru Prahy, kde byly služby provozovány až do dubna 2017.

Vzhledem k tomu, že v objektu v Celetné ulici byla plánovaná dlouhodobá rekonstrukce, majitel Salonu se rozhodl přestěhovat Salon na novou adresu do ulice Spálené 29 na Praze 1. Stěhování předcházela náročná rekonstrukce vnitřních prostor nového Salonu, tak aby byly splněny vysoké nároky s ohledne na provozní potřeby a také na maximální spokojenost zákazníků. Od května 2017 již zákazníci navštěvují Salon Thai Sun v Spálené. V bezprostřední blízkosti Salonu se nachází stanice MHD (Národní i metra B). Místo má velmi dobrou dostupnost pro české i zahraniční zákazníky.

Náš team

V Salonu pracují pouze špičkoví a certifikovaní teraputi z Thajska a Filipín. Výběr nového zaměstnance provádí přímo v Thajsku a na Filipínách přímo zástupce Salonu ve spolupráci s pobočkami v Bangkoku a Manile.

Ihned po příjezdu čeká každého nového terapeuta náročný několika týdenní tréning, tak aby byla zajištěna vysoká kvalita poskytovaných služeb s ohledem na rozmanitou nabídku masáží a relaxačních procedur, které Salon Thai Sun poskytuje. Salon poskytuje všem svým zaměstnancům maximální podporu a zázemí, tak aby mohli svoji práci dělat s maximálním nasazením ke spokojenosti všech klientů. Také výběr nových recepčních má přísná kriteria a k práci na recepci jsou vybráni pouze uchazeči, které splňují všechny požadavky a kriteria. Na celkový chod Salonu dohlíží nepřetržitě provozní manager Salonu.

Co nabízíme

Tha Sun se v prvních letech fungování zaměřoval především na klasické masáže, ale postupem času s ohledem na požadavky a přání zákazníků se nabídka služeb rozšířila o desítky atraktivních masáží a relaxačních procedur, které svou koncepcí v rámci ČR nemají obdobu ani konkurenci.

Velmi oblíbené jsou tzv. limitované edice, kdy mají klienti možnost si zakoupit v rámci omezené nabídky vouchery za speciálních podmínek.

Celá koncepce poskytování služeb je nastavena tak, aby si ze široké nabídky vybral i ten nejnáročnější zákazníky a také lze vždy veškeré procedury a masáže přizpůsobovat dle přání jednotlivých klientů v různých cenových hladinách.

Hlavní prioritou Salonu je individuální přístup ke všem klientům a ohledem na jejich zdravotní stav a především maximální spokojenost. Jen spokojený klient se bude rád a pravidelně vracet.

Salon také poskytuje také služby firemním klientům formou zajištění služeb na teambuildingových akcích, turnajích, party, oslavách, narozeninách atd. Salon poskytuje rozmanité služby a snaží se flexibilně reagovat na požadavky klientů.

Plány do budoucna

Závěrem roku 2017 probíhá tvorba nových www stránek s novým a moderním grafickým vzhledem a také možností online zakoupit a uhradit dárkové vouchery nebo platit zálohy na objednané služby. Začátkem roku 2018 je plánovaná instalace moderních klimatizačních jednotek v Salonu, pro letní sezónu. Již nyní se připravuje množství atraktivních procedur a masáží pro rok 2018 a plánováno je množství školení a tréninků pro všechny zaměstnance s cílem ke zvyšování kvality poskytovaných služeb.  Do konce roku 2017 bude také zřízena speciální zákaznická linka a emailová schránka, kde budou moci klienti sdělit veškerá svoje přání, hodnocení, podněty, ale i stížnosti..

Komentář na závěr

Salon Thai Sun je po dlouhou dobu na předních místech různých webů  a žebříčků hodnocení spokojenosti poskytovaných služeb čehož si velmi ceníme! Velmi nás také těší certifikát výjimečnosti na cestovatelském portálu TripAdvisor pro rok 2017, což je garance vysokého standardu poskytovaných služeb z nezávislého zdroje ověřeného desítkami klientů z celého světa.

Celý team i vedení Salonu Thai Sun děkuje všem klientům za jejich důvěru a můžeme slíbit, že i do budoucna uděláme maximum pro to, aby se k nám všichni klienti pravidelně a rádi vraceli!

 

více než deset let zkušeností

 

atraktivní masáže a relaxační procedury

 

špičkoví a certifikovaní terapeuti

 

individuální přístup ke všem klientům

reference od zákazníků

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 21:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů

 

více než deset let zkušeností

 

atraktivní masáže a relaxační procedury

 

špičkoví a certifikovaní terapeuti

 

individuální přístup ke všem klientům