

+420  722 600 509



po - pá: 10 - 20 hod.

Vodičkova 38, 3. Patro | Praha 1, 110 00

Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

MÁME OTEVŘENO BEZ OMEZENÍ!

Náš Salon i nadále funguje a bude fungovat v režimu zdravotnického zařízení, takže naše služby můžete využívat i nadále bez omezení.

Vstup do Salonu je povolen pouze v respirátoru a i nadále u nás platí přísná hygienická opatření.

Nakupujte Vánoční dárky pro Vaše přátele i blízké v našem Salonu bez rizika.

Obdarujte svoje blízké relaxací v Salonu Thai Sun

Vánoční balíček pro pár

Výjimečná relaxace ve dvou. Užijte si krásné chvilky ve dvou.

Balíček obsahuje:

2x 60 minut masáže dle výběru

  • Věčná mladost
  • Šeříková jarní romance
  • JAKARTA
  • Fruit and vitality
  • Tradiční thajská masáž s lávovými kameny

 

2x 15 minut SPA dle výběru:

  • Maska
  • Zábal
  • Peeling

 

Sekt a ovoce pro dva

1. VĚČNÁ MLADOST (rakytník & borůvka) – V rakytníku je desetkrát více vitamínu C jako v citrusových plodech. Borůvky jsou považovány za fontánu mládí, jsou kosmetickým zázrakem. Kromě silných antioxidačních účinků borůvky překypují i vitamínem C a E. Technika je jemná, detoxikační a anti-age.

 

2. ŠEŘÍKOVÁ JARNÍ ROMANCE – Lidové léčitelství využívalo vůně šeříku ke zklidnění psychiky a zmírnění bolesti hlavy, rozdrcené květy se přikládaly jako obklad na bolavá místa. Masáž začíná antistresově a to promasírováním akupresurních bodů na nohou technikou Lomi-Lomi. Poté lymfatickou masáží aktivujeme oběhový systém a detoxikujeme Vaše tělo. Zklidňuje mysl a emoce při depresích, nervovém napětí či úzkosti.

 

3. JAKARTA (Masáž úsměvu) – Luxusní indonéská masáž kombinuje kokos a jasmínový olej. Je účinná na záda i lidskou psychiku. Aktivuje pozitivní náladu a má antidepresivní účinky.  Masáž začíná kokosovým peelingem na zádech, který prokysličí a prokrví vaši pokožku. S pomocí relaxační techniky Lomi-Lomi se promasíruje a uvolní celé tělo.

 

4. FRUIT AND VITALITY (Broskev a maracuja) – Masáž začíná lehkým ovocným peelingem na nohy, dochází k odstranění odumřelé kůže a osvěžení pokožky. Pro milovníky masáže nohou vás čeká bodová a olejová masáž nohou. Masáž je hýčkající a pěstící, vhodná proti celulitidě, při zatuhlém svalstvu, odstraňuje bolesti, detoxikuje a má hubnoucí efekt.

 

5. TRADIČNÍ THAJSKÁ S LÁVOVÝMI KAMENY – Tisíciletá tradice thajské masáže v kombinaci s havajskými lávovými kameny. Thajská masáž kombinuje protahování, akupresuru, bodovou masáž a kameny prohřejí Vaše zatuhlé svalstvo, které pak masérka může více a důkladněji promasírovat. Dochází k výborné aktivaci lymfatického systému, zlepšení krevního oběhu, uvolnění ztuhlého svalstva a odbourání stresu a napětí.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Vánoční balíček pro pár si můžete koupit i s 2x 90 minutovou masáží.

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 20:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů