Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

info@thaisun.cz

+420 722 600 509

po - pá: 10:00 - 20:00

Po - Ne

10.00 - 21.00

zdravotní a rehabilitační služby otevřeny

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že jako zdravotnické zařízení a prodejna zdravotnických potřeb máme otevřeno v omezeném režimu.

  • Rádi bychom Vás ubezpečili, že jsme dodržujeme přísná hygienická opatření k minimalizaci rizika přenosu infekce Covid-19 v souladu s doporučeními WHO a Ministerstva zdravotnictví ČR.
  • Po každé terapii je pečlivě dezinfikována místnost a lehátko fyzioterapeuta. Ostatní prostory a kontaktní plochy jsou 3x denně dezinfikovány, posílena je také dezinfekce podlah.
  • Upravili jsme počet a čas terapií i intervaly objednávek. Tím se omezí kontakt klientů i samotných fyzioterapeutů mezi sebou.
  • Dezinfekce je pro Vás připravena v prostoru recepce, využijte ji prosím ihned po příchodu.
  • V případě potřeby měříme teplotu bezkontaktním teploměrem.
  • Přicházejte k nám prosím výhradně s ochranou obličeje. Roušku/respirátor prosím mějte nasazenou během celé Vaší návštěvy, chraňte tak sebe, nás i ostatní pacienty.
  • Pro optimalizaci imunitního systému doporučujeme dostatek spánku, nestresovat se, pohyb na čerstvém vzduchu, dostatek vitamínů, především D a C.
  • V případě, že máte žádanku na vyšetření nebo rehabilitaci, informujte nás předem.
  • Wellness a relaxační služby jsou do odvolání zastaveny. Dodržujeme přísné hygienické standardy a personál je vyškolen a vybaven ochrannými pomůckami.

V PŘÍPADĚ ZNÁMEK INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (RÝMA, KAŠEL, DUŠNOST, ZVÝŠENÁ TEPLOTA, BOLESTI SVALŮ A KLOUBŮ, ATD.) NEBO V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE BYLI V KONTAKTU S COVID-19 POZITIVNÍ OSOBOU – NÁVŠTĚVU U NÁS PROSÍM NEODKLADNĚ EMAILEM ČI TELEFONICKY ZRUŠTE, OSOBNĚ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHOĎTE, ŽÁDNÉ STORNO POPLATKY NEÚČTUJEME – VYBERETE SI NOVÝ TERMÍN, AŽ VÁM TO DOVOLÍ ZDRAVOTNÍ STAV.

 

Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

 

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 21:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů